Це надзвичайно важливо – вміти подбати про себе, про свій психологічний стан, про розвантаження та психологічну просвіту. Варто знаходити для цього час, наприклад, на вихідних: відвідати тренінги чи заняття з арт-терапії. А наші психологи та кращі фахівці партнерських організацій допоможуть вам у цьому.
Цими вихідними продовжили тренінгову програму для дорослих від проекту “Голоси дітей” – вели мову про те, як думки, почуття та поведінка пов’язані між собою, і як деструктивну схему змінити на конструктивну, щоб отримати позитивний результат.
З “Психологами на війні” було цікаво як дорослим, так і дітям. Батьки та волонтери поспілкувалися на теми, які найбільше хвилюють у період нестабільності та постійної загрози. Діти відпрацьовували свої емоції через кольори та образи у групах арт-терапії, знаходили нових друзів у підтримуючому середовищі.
І взагалі, як приємно у дощовий осінній день поспілкуватися з небайдужими людьми за горнятком кави!
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/306190332_3171394993110371_6527691216041125353_n.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/305989974_3171399599776577_6883952793842945390_n-1024x687.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/306501807_3173596872890183_7329227955766436850_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/306592256_3173594462890424_8033555214477328521_n.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/305993861_3171399709776566_8638284049983028237_n-727x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/306592256_3173594482890422_1076922903003767181_n-1024x640.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/306641202_3173594722890398_2977100343707631021_n-1024x696.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/306607750_3173594529557084_1822322957568201680_n-1024x677.jpg)