В рамках обміну досвідом з надання соціально-психологічних послуг військовим та членам їх сімей, іншим категоріям провели зустріч з директоркою КУ Петрівської сільської ради «Центр надання соціальних послуг» Тетяною Кот та представником школи «Інженери порозуміння» Русланом Кальченком.
З роботою центру та його напрямками гостей ознайомила директорка Іванківського ЦСПР Галина Бабич.
Це вже не перша зустріч з представниками даної громади,до якої входять Нові та Старі Петрівці, Лютіж, Гута Межигірська. Плекаємо надію на майбутню плідну співпрацю.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/316420468_503630508467117_3067794879984945954_n-1024x956.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/316409733_503630505133784_7640086591823300485_n.jpg)