Однією із найбільш постраждалих громад Київської області є наша, Іванківська. Окупаційний період – як відбиток війни залишається для кожного жителя сумним спогадом. Щоб життя продовжувалось та поверталися додому люди, мріють всі.
Цього дня благодійний фонд «Рокада» разом з представництвом UNDP ПРООН в Україні, IOM Ukraine, UNHCR Ukraine – Агентство ООН у справах біженців в Україні, зібрали активістів району, тих хто предметно може долучитися до справи відновлення рідного регіону: представники влади, органів місцевого самоврядування, соціальної сфери, бізнесу та ін.
В цікавій формі вивчалися можливості розвитку громади: відновлення економіки, розвиток малого підприємництва, соціальної сфери, в цілому підвищення рівня життя людей.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/339970531_550205747099154_1270713098001290470_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/339977507_974172100676436_5045976752814958719_n-1024x461.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/339985817_234280139085666_5610487474013100273_n-1024x858.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/339988691_549921077211982_5543219178270606250_n-1013x1024.jpg)