Мистецтво зцілювати – арт-терапія для військових.
Хто міг подумати, що арт-терапія – це одна із форм роботи, що передує зціленню, емоційному розкриттю особистості, превентивній роботі девіантної поведінки та згуртованості колективу.
Систематичні проведення занять з в/ч 4117 (і не тільки) – це завжди робота, що потребує відповідальності, нових методів, креативних підходів та сучасних психологічних практик.
За словами фахівця із соціальної роботи Ірини Струпової, працюючої з учасниками бойових дій:
-«Особливо приємно було спостерігати за емоціями військових, настрій та психологічний стан яких за ці кілька годин малювання кардинально змінювався. Вони посміхалися, жартували, розкривались по-новому. Це справжня магія».
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/340984245_187455730761070_9143425464199361745_n-1024x717.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/340993495_746271883649714_615683858263614884_n-1024x979.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/340990905_1007033460262459_7329227661422216663_n-1024x690.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/340976914_164056146585671_4453622926953643566_n-1-866x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/341242568_1733695547048068_5599713640174432572_n-907x1024.jpg)