«СТВОРЕННЯ МЕРЕЖ ВІДНОВЛЕННЯ»
У семінарі під такою назвою взяли участь заступник директора Іванківського ЦСПР Людмила Шелест, психологи Ірина Превор та Анастасія Басараб. Проходив одноденний навчальний захід 28 квітня у Старих Петрівцях. Зібрав психологів, освітян, представників влади, громадських активістів, ветеранів.
Мова йшла про психологічне відновлення ветеранів, родин захисників, першу психологічну допомогу травмованим особам, створення мережі просторів, які б сприяли відновленню.
Доповідач семінару Ігор Скрипніченко, радник Почесного консула України в Сіетлі з питань психологічного відновлення військовослужбовців та їхніх сімей, зазначив, що психологічне відновлення можливе як за професійної роботи психологів, так і шляхом здатності людей створити в своїй місцевості суспільні, освітні, психологічні процеси, в контексті яких можливе підтримання і збереження психологічного, ментального здоровʼя – створення соціальних мереж відновлення.
Семінар було побудовано таким чином, щоб слухачі могли зрозуміти: як їхня громада може стати мережею ментального відновлення, яка роль кожного громадянина в побудові і існуванні в їхній місцевості мережі відновлення, як громадяни можуть зберігати ефективну мережу відновлення.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/343761199_952980729236245_2132817780320839282_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/343937007_1304801333444965_7116494011467312121_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/343958082_1190279164981439_4059350008234487772_n-1-1024x768.jpg)