За ініціативи Міністерства у справах ветеранів України було проведено 4 навчальні сесії для психологів Центрів соціально-психологічної реабілітації населення та фахівців подібних служб. Протягом липня щоп’ятниці у режимі онлайн мали можливість поглиблено опрацювати основи травматерапії , що під час воєнного стану є надзвичайно актуальним у роботі як з цивільним населенням, так і з військовослужбовцями, ветеранами та членами їхніх родин.
Зокрема розглянули особливості травми у воєнний час, протокол негайної стабілізації в умовах війни (ISR) за ізраїльським досвідом, питання надання першої психологічної допомоги, допомоги при горюванні та втраті, управління стресом в умовах тривалої війни.
Підвищення кваліфікації від Іванківського ЦСПР пройшли заступник директора Людмила Шелест та психолог Ірина Превор.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/363902756_660775419419291_7887131760034148115_n-1024x609.jpg)