31 липня в Іванківській громаді стартувала програма залучення молоді до відновлення України ВідНОВА:UA. Ідеєю програми є знайомство молоді з Україною та однолітками з різних областей.
Найважливішими завданнями проекту є: сприяння формуванню в молоді активної життєвої позиції та відповідальності за суспільно-політичні процеси в країні; залучення молоді до процесів відновлення країни, зокрема об’єктів інфраструктури, що стануть сучасними хабами для активної молоді; поширення волонтерства та звичайно створення нових соціальних зав’язків.
Психолог центру Анастасія Басараб мала нагоду долучитися до цієї чудової ініціативи, була запрошена як тренерка з командоутворення.
10 волонтерів з всієї країни та 10 учасників з нашої громади завзято та натхненно облаштовують молодіжний простір в Іванкові. Для них був проведений teem building. Все пройшло весело, в дружній атмосфері. Молодь зарядились на позитив та бажання працювати та відновлювати нашу країну. Вправи були спрямовані на розподіл ролей в команді для оптимального досягнення результатів та ефективне використання сильних сторін складу команди волонтерів.
Це вже не перший досвід співпраці ЦСПР з молодіжною радою Іванкова і чергова можливість взяти участь в проекті, який вчить молодь бути активними, небайдужими, причетними до суспільно важливих справ в Україні під час війни.
Андрій ДятелВалентинка Гринцевич Ліна Згурська ВідНОВА:UAМолодіжна рада Іванківщини
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/358144370_660782086085291_7829539037857132255_n-1-1024x697.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/358148094_660782076085292_8039986410233978486_n-1-1024x768.jpg)