Родини наших захисників завжди чекають арт-терапевтичних занять.
Цього разу працювали над їх запитом – виготовлення своєрідних оберегів для поранених шпиталю. Для ширшого ознайомлення з історією обраної теми Діана Білошицька навела приклади ляльок, знайдених на Чернігівській стоянці близько 5 тис. років тому. Згадала що вже з часом вони розподілялись на оберегові, обрядові та ігрові.
Цей черговий захід Простору Плюс Плюс + + (афілійований простір Veteran Hub ) став своєрідним моментом поповнення власних ресурсів та зняття напруги, підняття настрою.
Нехай енергетика, вкладена у вироби стане символічним кроком до одужання.
Вдячні Анна Саченко за вміло проведений майстер – клас.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/407373722_729420925888073_4903820157941503403_n-771x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/407381244_729420792554753_8912253319934713096_n-771x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/407384485_729420785888087_7191290137499555832_n-771x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/407387601_729420649221434_1016881877185528575_n-1024x771.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/407413026_729420752554757_5283636429931699342_n-771x1024.jpg)