В 2023-2024 нашим Центром було реалізовано проект Міжнародної організації з міграції (МОМ) за фінансування від Уряду та народу Японії «Рішення в сфері безпеки людини в Україні». Метою якого було покращення безпеки за допомогою рішень, що базуються на потребах громад на території репатріації, що постраждала від конфлікту.
Експертна група в складі представників від МОМ, Київської обласної та Вишгородська Районна Організація Товариства Червоного Хреста України завітали до Центру задля ознайомлення з втіленням даного проєкту.
Директор ЦСПР Галина Бабич ознайомила присутніх з пріоритетними напрямками роботи закладу,зокрема співпраці з ветеранами та їх родинами, презентувала хід реалізації проєкту. Жваве обговорення та нові перспективи в ході спілкування – це свідчення позитивних вражень та можливостей не зупинятись на досягнутому.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/429779425_786529993510499_1899347755054067477_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/429823179_786530120177153_1193022624059838117_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/430816379_786530096843822_6996970280827891709_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/429880962_786529920177173_5160211719432330686_n-768x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/430127745_786530003510498_3549768576374965984_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/430069146_786533456843486_727140429088422575_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/430130344_786529923510506_1310460144292908404_n-1024x768.jpg)