Перший свій досвід фахівець соціальної роботи Наталія Українець отримала в Києві та Димерській громаді. Завітавши до нашого Центру, ознайомилась з напрямками роботи з ветеранами та їх родинами, долучились до мобільної бригади проєкту МБО «Надія і житло для дітей».
Наразі, проводячи соціальну роботу з дітьми, які постраждали від воєнного конфлікту, Наталя переймає досвід практичного психолога ЦСПР Ольги Гаркуші.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/430690667_790170536479778_6615963372434655514_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/430610536_790170526479779_4521366287369993092_n-1024x582.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/430830144_790170529813112_2417907252851926432_n.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/430789102_790170546479777_3863365027894059474_n-1024x771.jpg)