В Іванківський ліцей Іванківської селищної ради та Іванківський ліцей №2 за участю захисників особового складу в/ч А4117, ветерана АТО Сергія Марченка, фахівця зі зв’язків з громадськістю Олени Правдивої відбулися інформаційні зустрічі, приурочені Дню українського добровольця. Мобільна фотовиставка «Ветеран в моїй громаді» викликала жвавий інтерес серед підлітків.
Сьогодні, як ніколи, військово-патріотичне виховання залишається невід’ємною частиною всього виховного процесу.
Зустріч в одному з ліцеїв проходила під звуки повітряної тривоги. Це мабуть, було ще одне нагадування про підступність ворога та усвідомлення відношення до подій сьогодення.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/431191971_790845523078946_3975229443082535330_n-1024x555.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/431195146_790845673078931_2397734231608008172_n-968x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/431273109_790845656412266_5718833126745241179_n-1024x760.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/431473972_790845683078930_7155090319543746562_n-1024x617.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/431493657_790845516412280_6515395701040689803_n-1024x624.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/431496218_790845526412279_7296726641584133787_n-1024x514.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/431513567_790845519745613_2302639676218824708_n-1024x587.jpg)